Address:Katusepapi 20/Pallasti 1

Meie keskusest lähemalt

Meist

Spetsialiseeritud ortopeediliste jalatsite keskus Ortoking pakub kõrgkvaliteedilisi tooteid ja individuaalset lähenemist igale kliendile. Ortopeedilisi jalatseid on vaja mitte ainult olemasolevate probleemide raviks, vaid neid kasutatakse ka tõsiste tagajärgede ärahoidmiseks tulevikus. Peamised jaladeformatsioonid on lampjalgsus, jalgade valgus või varus deformatsioon ja pöidla deformatsioon.

Meie partnerid

Eritellimusel ortopeediliste jalatsite valmistamine

Parima tulemuse saavutamiseks arvestame ortopeediliste jalatsite valmistamisel kõiki erinõudeid.

Meie keskuses eritellimusel valmistatud jalatsid on projekteeritud täpselt vastavalt jala suurusele ja kujule ning arvestades selle deformatsiooni iseärasusi. Vajadusel tarnitakse koos jalatsitega ortopeedilised talatoed.

saapad

Kui tavalised ortopeedilised jalatsid teile ei sobi, siis tasub tellida individuaalsed jalatsid. Erinevus seisneb selles, et taolisi jalatseid mitte ainult ei valmistada täpselt tellija jala järgi, vaid ka õmmeldakse ehtsast nahast.

Jalatsid on valmistatud individuaalsete mõõtude järgi, mis tagab nende maksimaalse mugavuse ja lubab vähendada igapäevast koormust jalgadele, selgroole ja alaseljale.

Individuaalse liistu järgi valmistatud jalatsid on mõeldud deformeerunud jala funktsioonide säilitamiseks või taastamiseks, kompenseerivad erineva jalapikkuse, korrigeerivad jalalabade deformatsiooni, lubavad ennetada selgroo deformatsiooni ja vähendavad oluliselt jalgade vigastusi kõndimisel.

Nagu ei ole kaht ühesugust inimest, ei ole ka universaalseid lahendusi.

Iga jalatsipaar õmmeldakse eraldi, mis tagab toote kvaliteedi. Erialaarsti saatekiri/tõend ja isikliku abivahendi kaart lubavad pakkuda soodustust. Võimalik spetsialisti tulek teie juurde.